ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Наш девіз: «Назустріч кліентам!» Ми робимо все можливе, щоб бути ближче до Вас.

Основою роботи Автомобільного центру Голосіївський завжди було особливе ставлення до Клієнта. Високий рівень сервісу, прогресивні технології, сучасне обладнання, широкий вибір оригінальних запчастин, професійні консультації чекають Вас в нашому центрі.

Кожному Клієнту ТОВ "Автомобільний центр ГОЛОСІЇВСЬКИЙ" надає можливість стати учасником ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ.

УВАГА!

Програма лояльності «Drive2U», учасником якої можна стати отримавши картку в ТОВ «Автомобільний центр Голосіївський», дозволяє накопичувати кошти під час обслуговування або ремонту Вашого автомобіля та, в подальшому, отримувати дисконт та різні бонуси.

Програма поширюється на всі марки автомобілів, які офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО" в Україні, а також на автомобілі інших брендів, які були придбані не в мережі дилерських центрів Корпорації «УкрАВТО». Незалежно від того, знаходиться Ваш автомобіль на гарантії чи ні, Ви можете стати учасником програми лояльності «Drive2U» і користуватися всіма бонусами і привілеями, які надає карта.    

Для автомобілів «гарантійного віку» *, придбаних в ТОВ "Автомобільний центр Голосіївський"
ЗНИЖКА НА ПОСЛУГИ ЗНИЖКА НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ
7% 7%

 

Для автомобілів «негарантійного віку» і автомобілів, куплених не в ТОВ "Автомобільний центр Голосіївський"
ЗНИЖКА НА ПОСЛУГИ (ВІК АВТОМОБІЛЯ ВІД 3-Х ДО 5-ТИ РОКІВ) ЗНИЖКА НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ (ВІК АВТОМОБІЛЯ ВІД 3-Х ДО 5-ТИ РОКІВ)
10% 10%
ЗНИЖКА НА ПОСЛУГИ (ВІК АВТОМОБІЛЯ СТАРШЕ 5-ТИ РОКІВ) ЗНИЖКА НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ (ВІК АВТОМОБІЛЯ СТАРШЕ 5-ТИ РОКІВ)
20% 20%

* — Гарантійний вік» для автомобілів брендів «Renault» становить відповідно до умов виробника з дати придбання автомобіля. 

Навіть якщо Ви власник автомобіля, який був придбаний не в дилерській мережі, а його марка не відноситься до брендів, представлених в дилерських центрах Корпорації «УкрАВТО», Ви можете стати учасником програми лояльності «Drive2U». Звернувшись до сервісної станції "Автомобільний центр Голосіївський" і обслуговуючи свій автомобіль, Ви отримуєте переваги якісного сервісу і можливість заощадити кошти.

Отримавши карту програми «Drive2U», учасник програми може накопичувати на особовому рахунку обсяг послуг придбаних запасних частин, що дозволяє в подальшому мати знижку, в залежності від накопичених коштів.

Для отримання знижок та інших привілеїв, які надає програма лояльності «Drive2U», Вам необхідно пред'явити картку перед розрахунком за товари або послуги, кошти були зараховані на особовий рахунок.

Для того, щоб отримати картку учасника програми лояльності «Drive2U» досить зробити кілька простих кроків:
  1. Відвідайте ТОВ "Автомобільний центр Голосіївський".
  2. Придбайте автомобіль або виконайте обслуговування Вашого автомобіля.
  3. Заповніть коротку анкету.
  4. Отримайте картку з унікальним номером.

Якщо ж Ви учасник програми "CarMan @ CarWoman" і є картка номіналом 3%, 5% або 7%, то її можна обміняти звернувшись в «Автомобільний центр Голосіївський».

Додаткова інформація на сайті: https://loyalty.ukravto.ua

 

З 01.01.2018 року до 31.12.2018 року для всіх клієнтів дільниці GM-KIA, Nissan-Renault встановлюються додаткова знижка на послуги сервісу та запчастини в розмірі 5%, при обслуговуванні автомобіля у Неділю:

-при наявності картки Drive2U: знижка додається до номінальної знижки по карті, та/або додається до базових знижок АЦГ.

Загальний відсоток знижки не може перевищувати 20% на послуги та 20% на запасні частини.

Детальніше про умови Програми Лояльності дізнайтесь за телефоном 0 (44) 277-70-70.