ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ

Газобалонне обладнання автомобілів (ГБО) - це відмінна альтернатива бензину і істотна економія не тільки на вартості палива, але і на витратах по експлуатації та сервісному обслуговуванні автомобіля. Автомобільний центр Голосіївський пропонує установку газобалонного обладнання IV покоління.

Ми надаємо повний спектр професійних послуг по комплектації, встановлення, обслуговування та ремонту газового устаткування на автомобілях всіх марок. Виняток становлять тільки автомобілі з дизельним двигуном

В Автомобільному центрі Голосіївський Ви гарантовано отримаєте високу якість робіт по установці ГБО, адекватні ціни на послуги. Купуючи комплект, додатково Ви отримуєте:

  • Збереження гарантії виробника на автомобіль
  • Гарантію на ГБО 2 роки або 50 тис. км. пробігу
  • Сертифікований сервіс по установці ГБО.

На сьогоднішній день, основною причиною установки ГБО все частіше стає високий рівень цін на бензин. Автовласник, який встановив ГБО на авто, зменшує свої витрати на паливо майже наполовину. При цьому, термін служби двигуна авто збільшується приблизно на 30-50%, свічок та олії - приблизно в два рази. Знижуються не тільки витрати на експлуатацію автомобіля, але і витрати на ремонт! Сумарно, перераховані вище фактори дають приблизно потрійну економію коштів на паливі, олії та ремонті автомобіля.

Думка про те, що газобалонне обладнання має високу пожежонебезпечність, глибоко помилково. Безпека полягає, перш за все, в дотриманні правил експлуатації і в технічному стані транспортного засобу. Саме ж по собі використання газового палива менш небезпечно, ніж використання бензину.

Автомобіль запускається і прогрівається на бензині.
Категорично забороняється експлуатація автомобіля при появі ознак витоку газу: необхідно перекрити заправний і видатковий вентиль на балоні (балонах) і продовжити рух на бензині до найближчої станції по ремонту ГБО.
Для запобігання поломки (а в подальшому - виходу з ладу) паливного насоса, при експлуатації автомобіля на газовій суміші, в баку автомобіля завжди має бути не менше ніж 10 літрів бензину.
Категорично забороняється перевірка герметичності системи відкритим полум'ям.
Заправку автомобіля газом проводити тільки при вимкненому запаленні.
Роботи по ремонту і технічного обслуговування ГБО проводити тільки на СТО.
При зберіганні автомобіля в закритому гаражі необхідно перекривати заправний і видатковий вентиль.
Забороняється експлуатація автомобіля з простроченими термінами освідчення балонів (пропан-бутан - 2 роки, метан - 5 років).